Prihlásenie

Aktuality

Úspech na súťaži Borákova Prievidza 2017

Paulínka Minichová - 1. miesto v zlatom pásme v kategórii B

hra na melodických bicích nástrojoch

Paulínka Minichová - 1. miesto v zlatom pásme v kategórii B

hra na malý bubon a biciu súpravu

Paulínka Cinková - Zlaté pásmo v kategórii B

hra na melodických bicích nástrojoch

Tomáš Badáň - Strieborné pásmo v kategórii B

hra na malý bubon a biciu  úpravu

Viktor Pisár - Bronzové pásmo v kategórii B

hra na malý bubon a biciu súpravu

( trieda uč. Ján Vážan, DiS.art)

Prievidza, 12. apríl 2017

 

 

 

Schneiderova Trnava

17. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže žiakov ZUŠ

sláčikové trio Miroslav Macho, Timotej Vida, Anita Gardlíková

strieborné pásmo v 2. kategórii v komornej hre

( uč. Eva Gardlíková, DiS.art., Mgr. Gabriela Tunáčková, DiS.art.)

Trnava, 7.apríl 2017

Úspech na Kremnickom lase

Barbora Piešová - 1. miesto v kategórii A2 sólo spev do 19 rokov,

zároveň získala aj cenu za najlepší vokálny výkon

Vanessa Paušurová - 3. miesto v kategórii A1 sólo spev do 15 rokov

( trieda uč. Moniky Škrabanovej)

Kapely Little Monkeys a RŠ band získali diplom za účasť

Kremnica 6. apríl 2017

Divertimento musicale 2017

Krajská postupová súťaž neprofesionálnej inštrumentálnej hudby

Sláčikové trio ZUŠ Nováky - strieborné pásmo

Timotej Vida - husle, Miroslav Macho - husle, Anita Gardlíková - violončelo

( trieda uč. Eva Gardlíková, DiS.art., Mgr. Gabriela Tunáčková, DiS.art.

24. marec 2017, Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

 

Žarnovické pódium - 2. miesto

Kapela RŠ BAND získala 2. miesto v kategórii A2:

Vanessa Paušurová - spev, Timea Homolová - basová gitara, Adam Duchovič - akustická a elektrická gitara, Mário Radosa - elektrická gitara, Ema Hanusová - bicie,Aneta Karaková - kláves, Kristína Kiabová a Alžbeta Kudryová - vokály

( uč. Rastislav Šidlo)

Žarnovica, 31. marec 2017

 

Úspech na Celoslovenskej gitarovej súťaži

Adam Putiška - 2. miesto v Zlatom pásme BABY kategória

Martin Obžera - strieborné pásmo v I.kategórii

Maroš Kalinay - strieborné pásmo v III. kategórii

( trieda Mgr. Zuzany Borikovej, DiS.art.)

Bojnice, 23.-24.marec 2017

Tanečníci úspešní v Handlovej

Festival moderného tanca 2017

TS MINI - strieborné pásmo, choreografia Sweet Princess

TS  Lerona - strieborné pásmo, choreografia Dreams of Dolls

TS Lentilky - bronzové pásmo, choreografia Amelie

( Uč. Elena Meleshchenko)

Handlová, 23. marec 2017

Stránky