Kategória Aa – speváčka, spevák do 9 rokov

1. miesto Zlaté pásmo – Tadeáš Duchoň, ZUŠ Bojnice

2 . miesto Zlaté pásmo – Viktória Gašpieriková, SZUŠ Žilina Yamaha

3. miesto Zlaté pásmo – Sofia Olle, ZUŠ Handlová

Strieborné pásmo: Katarína Bombicová, SZUŠ Kláštor pod Znievom

Bianka Kalusová, ZUŠ L. Stančeka Prievidza

Kristína Kodajová, ZUŠ L. Stančeka Prievidza

Melissa Mandy Marušková, ZUŠ Žarnovica

Emma Sedlárová, ZUŠ Handlová

Bronzové pásmo: Martina Beličková, SZUŠ Kláštor pod Znievom

Šarlota Bombicová, SZUŠ Kláštor pod Znievoma

Sabrina Gilanová, ZUŠ Handlová

Barbora Gregušová, SZUŠ R. Madarázsovej Senec

 

Kategória Ab – speváčka, spevák 10 – 12 rokov

1. miesto Zlaté pásmo – Henrieta Kováčiková, SZUŠ Kláštor pod Znievom

2 . miesto Zlaté pásmo – Adela Gazdíková, ZUŠ Handlová

3. miesto Zlaté pásmo – Tamara Šimúnová, SZUŠ Žilina Yamaha

Strieborné pásmo: Richard Nagy, SZUŠ R. Madarázsovej Senec

Mária Dávidová, ZUŠ Exnárova Bratislava

Kamila Kovaničová, ZUŠ Šaštín – Stráže

Tamara Kozáková, SZUŠ Žilina Yamaha

Viktória Takšonyová, ZUŠ Nováky

Jozef Varga, ZUŠ Handlová

Veronika Vidová, ZUŠ Nováky

Bronzové pásmo: Natália Košová, SZUŠ Kláštor pod Znievom

Natasha Mušáková, ZUŠ Nitrianske Pravno

Peter Papánek, ZUŠ Nová Baňa

Anna Pavlíková, Turčianske Teplice

Rebeka Rajczyová, SZUŠ R. Madarázsovej Senec

Klára Žáková, ZUŠ Šaštín – Stráže

 

Kategória Ac – speváčka, spevák 13 – 16 rokov

1. miesto Zlaté pásmo – Kryštof Janáček, ZUŠ E. Marhuly Ostrava, Mariánske Hory

2 . miesto Zlaté pásmo – Kristína Gálová, ZUŠ Šaštín – Stráže

3. miesto Zlaté pásmo – Laura Ďuricová, ZUŠ Nitrianske Pravno

Strieborné pásmo: Klára Bačíková, ZUŠ E. Marhuly Ostrava, Mariánske Hory

Kvetoslava Bialoňová, SZUŠ Žilina Yamaha

Barbora Bieleková, ZUŠ L. Stančeka Prievidza

Laura Durňáková, SZUŠ VIA ARTO Humenné

Barbora Hodasová, ZUŠ Rajec

Dominika Kračanská, SZUŠ VIA ARTO Humenné

Klaudia Korčeková, SZUŠ Žilina

Veronika Kuchařová,ZUŠ E. Marhuly Ostrava

Tamara Madejová, ZUŠ Exnárova Bratislava

Laura Minichová, ZUŠ Handlová

Vanessa Paušurová, ZUŠ Nováky

Viktória Poliaková, ZUŠ L. Stančeka Prievidza

Bronzové pásmo: Lucie Bendová, ZUŠ E. Marhuly Ostrava, Mariánske Hory

Samuel Gavliak, ZUŠ L. Stančeka Prievidza

Martina Huszárová, ZUŠ Handlová

Ivan Králik, SZUŠ R. Madarázsovej Senec

Hanka Mániková, ZUŠ Nová Baňa

Lenka Sleziaková, ZUŠ Rajec

Sofia Slováková, ZUŠ Mojmírovce

 

Kategória Ad – speváčka, spevák 17 a viac rokov

1. miesto Zlaté pásmo – Barbora Piešová, ZUŠ Nováky

2 . miesto Zlaté pásmo – Gabika Kľučková, SZUŠ Žilina Yamaha

3. miesto Zlaté pásmo – Slavomír Dobrotka, ZUŠ Handlová

Strieborné pásmo: Katarína Grígerová, SZUŠ Kláštor pod Znievom

Silvia Kováčová, ZUŠ Senica

Zuzana Labajová, SZUŠ Žilina Yamaha

Bronzové pásmo: Anna Kováčiková, ZUŠ Turčianske Teplice

 

Kategória Ba- kapely do 15 rokov

1. miesto Zlaté pásmo – Moja mama spieva lepšie ako tvoja, ZUŠ Nováky

2 . miesto Zlaté pásmo – LIMETKA, ZUŠ Žarnovica

3. miesto Zlaté pásmo – ALARMS, ZUŠ Gbely

Strieborné pásmo: SAWAGE, ZUŠ Gbely

 

Kategória Bb- kapely nad 15 rokov

1. miesto Zlaté pásmo – RŠ band, ZUŠ Nováky

2 . miesto Zlaté pásmo – Viktory, ZUŠ L. Stančeka Prievidza

3. miesto Zlaté pásmo – DIVISI, ZUŠ Valaliky – okres Košice

Strieborné pásmo: Happy Day, ZUŠ Rajec

JAMMA, ZUŠ Senec

Kapela VIA ARTO BAND, SZUŠ VIA ARTO Humenné

WEIRD, ZUŠ Šaštín – Stráže

SLIDE, ZUŠ Mojmírovce

 

Kategória Bc- Big Band

1. miesto Zlaté pásmo – Zvolenský Big Band, SZUŠ Zvolen

2 . miesto Zlaté pásmo – BIG BAND ZUŠ Nováky

3. miesto Zlaté pásmo – Malý Big Band, ZUŠ Nováky

 

Laureát kategórie A: Kryštof Janáček, ZUŠ E. Marhuly Ostrava

Laureát kategórie B: Zvolenský Big Band, SZUŠ Zvolen

Cena za inštrumentálny výkon: Paulínka Minichová,ZUŠ Nováky

Cena za vokálny výkon: Matej Kubovčík, ZUŠ Senec

Cena sympatie poroty: Melissa Mandy Marušková, ZUŠ Žarnovica