V mladom veku som sa začal venovať gitare. Po roku ma ale oslovila basová gitara, ktorá ma zaujala svojim hutným a nízkym tónom. Začal som navštevovať základnú umeleckú školu pod vedením uč. Borisa Korca. Po čase ma zaujal kontrabas, ktorému som sa začal aktívne venovať. V roku 2008 som bol prijatý na konzervatórium v Žiline pod vedením prof. Ruženy Šípkovej.  Už na škole som sa venoval rôznym komorným zoskupeniam, hral som v symfonickom orchestri a  v Big Bande žilinského konzervatória. V roku 2012 sme na medzinárodnej súťaži big bandov v kategórii do 26.rokov získali 1.miesto absolútnych víťazov. Hrali sme s výborným jazzovym trumpetistom Ernie Hammes i na jazzových dňoch v Žiline. Momentálne hrávam vo viacerých kapelách, ktoré sa zameriavajú na rôzne štýly ako napr. jazz,funk, groove, fusion, pop, RnB.