Bojnická perla 2013

MÁJ
15

Laura Belicová – Zlaté pásmo 2. miesto

(uč. Monika Škrabanová)

Bojnice, 11. máj 2013

Slávik Slovenska 2013

MÁJ
15

Okresné kolo

Viktória Takšónyiová – 2. miesto v 1. kategórii

(uč. Monika Škrabanová)

Prievidza, 7. máj 2013

Výtvarná súťaž Voda pre budúcnosť

MÁJ
15

Vzdelávací program Bratislavskej vodárenskej spoločnosti a.s.

Modrá škola – voda pre budúcnosť

Viktória Sedláčková – 1.miesto 3. kategória ( uč. Mgr. Lenka Matušíková)

Bratislava, máj 2013

10. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže Talent-umenie-kumšt 2013

MÁJ
15

Súkromná stredná umelecká škola Žilina

Mária Matejovičová – 1. miesto ( uč. Mgr. Lenka Matušíková)

kategória ZUŠ – Výtvarný návrh úžitkového alebo dekoratívneho predmetu

Žilina, vyhodnotenie apríl 2013

7. ročník prehliadky súborov kapiel ZUŠ

MÁJ
03

RŠ band – 3. miesto v I. kategórii hudobné skupiny do 15 rokov – uč. Rastislav Šidlo

( Ema Hanusová, Adam Kmeť, Adam Dobiš, Mário Radosa, Matúš Levčík)

Monkeys – 1. miesto II. v kategórii hudobné skupiny nad 15 rokov – uč. Ján Vážan

(Petra Vajdová-spev, Kristína Valjentová – klávesy, Katarína Svitková – gitara,

Lenka Javorčeková – gitara, Natália Čupcová – basová gitara, Beáta Šmýkalová – bicie)

Laureát súťaže – MONKEYS

Schneiderova Trnava

MÁJ
03

Celoslovenská husľová súťaž

Miroslav Macho – strieborné pásmo v 1. kategórii v sólovej hre na husliach

Michal Mäsiar – bronzové pásmo v 2. kategórii v sólovej hre na husliach

– trieda uč. Evy Gardlíkovej, klavírny sprievod uč. Beáta Burdová

Trnava, 25. apríl 2013

POP ZEMPLÍN 2013

MÁJ
03

Beáta Šmýkalová ( Monkeys) – cena za inštrumentálny výkon- uč. Vážan

Michalovce, 22. a 23. apríl 2013

Kremnické laso 2013

APR
22

Laura Belicová – LAUREÁTKA SÚŤAŽE v kategórii Populárny sólový spev( uč. Monika Škrabanová)

RŠ band – 2. miesto v kategórii Hudobné skupiny do 15 rokov ( uč. Rastislav Šidlo)

( Ema Hanusová, Adam Kmeť, Adam Dobiš, Matúš Levčík, Mário Radosa)

Kremnica, 19. apríl 2013

5. ročník husľovej súťaže Rudolfa Országa

APR
19

Miroslav Macho – strieborné pásmo v II. kategórii

Michal Mäsiar – strieborné pásmo v III. kategórii

Žiaci sú z triedy uč. Evy Gardlíkovej, klav. sprievod uč. Beáta Burdová

Kremnica, 5. apríl 2013

POP SENICA 2013

MAR
18

Dievčenská kapela Monkeys – 1. miesto v kategórii hudobné skupiny do 19 rokov – uč. Ján Vážan

Petra Vajdová-spev, Kristína Valjentová – klávesy, Katarína Svitková – gitara, Lenka Javorčeková – gitara, Natália Čupcová – basová gitara, Beáta Šmýkalová – bicie

Senica, 15. marec 2013