4. ročník husľovej súťaže Rudolfa Országa

APR
16

 

strieborné pásmo v I. kategórii – Miroslav Macho 

bronzové pásmo v II. kategórii –  Michal Mäsiar

– obaja sú z triedy uč. Garlíkovej, klavírny sprievod uč. Burdová

Kremnica, 13.apríl 2012

POP Senica 2012

MAR
28

Kategória HUDOBNÉ SKUPINY do 19 rokov – 8 skupín

1. miesto HS Monkeys – uč. Vážan

( Petra Vajdová – spev, Kristína Valjentová – klávesy, Katarína Svítková – elektrická gitara, Erika Rebrošová – akustická gitara, Natália Čupcová – basgitara, Beáta Šmýkalová – bicie)

2. miesto HS RŠ band – uč. Šidlo

( Eva Cipovová – spev, Katarína Svítková – akustická gitara, Roman Levčík – elektrická gitara, Peter Rambala – basgitara, František Vincúr – bicie)

Senica, 23.marec 2012

Krištáľová váza 2011

DEC
06

Organizátor: Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi a obec Zemianske Kostoľany

Ján Trojan – 1. miesto a Cena diváka

Zemianske Kostoľany, 26. november 2011

III. ročník regionálnej gitarovej súťaže

NOV
21

strieborné pásmo v III. kategórii – Alex Ďurta ( uč. Pisár)

strieborné pásmo v IV. kategórii – Roman Levčík ( uč. Šidlo)

Prievidza, 16. november 2011

3. ročník výtvarno-remeselnej súťaže „ V krajine remesiel“

SEP
27

Noty pre drôty

Celkový počet prihlásených prác bol 42, do 2.kola postúpilo 19 prác
Kategória 12-15 rokov

3. miesto  Michaela Šenvická – Ruka
Pedagóg: Mgr. Lenka Matušíková;

Gitarová súťaž

AUG
02

2.ročník regionálnej gitarovej súťaže.

  • Roman Levčík – strieborné pásmo( uč. Rastislav Šidlo)
  • Juraj Mäsiar – strieborné pásmo( uč. Peter Pisár)

Prievidza 16.11.2010

Krištáľová váza 2010

AUG
02
  • Eva Cipovová – 1. miesto ( uč. Juliana Šimková)
  • Ján Trojan – 3. miesto ( uč. Monika Škrabanová)
  • Vanda Vačková – cena sympatie ( uč. Juliana Šimková)

Zemianske Kostoľany 23.11.2010

My popstar Trenčianskeho kraja

AUG
02
  • Vanda Vačková – postup z krajského kola do celoslovenského finále

Trenčín 24.11.2010

DYCHOVÉ NÁSTROJE

AUG
02

2. ročník regionálnej súťaže v hre na plechové dychové nástroje.

  • Matúš Krpelan – 1. miesto 2. kategória ( uč. Martin Židek)
  • František Vincúr – 1. miesto 3. kategória ( uč. Martin Židek)

Trenčín  25.11.2010

Talent Revúca

AUG
02

Autorská súťaž.

  • Ján Trojan 2. miesto v kategórii umelá pieseň do 19 rokov
  • Evka Cipovová 3. miesto v kategórii umelá pieseň do 19 rokov

Revúca 14. apríla 2011