Showtime 2017

MÁJ
11

Majstrovstvá Slovenska vo výrazových tancoch

Katarína Trčová, Lenka Roháčová – 1. miesto Moderné tance  – duo 13-17 rokov

choreografia Empty feeling

( trieda uč. Elena Meleshchenko)

Levice, 22.apríl 2017

Borákova Prievidza

APR
21

Paulínka Minichová – 1. miesto v zlatom pásme v kategórii B

hra na melodických bicích nástrojoch

Paulínka Minichová – 1. miesto v zlatom pásme v kategórii B

hra na malý bubon a biciu súpravu

Paulínka Cinková – Zlaté pásmo v kategórii B

hra na melodických bicích nástrojoch

Tomáš Badáň – Strieborné pásmo v kategórii B

Schneiderova Trnava

APR
21

17. ročník celoslovenskej interpretačnej súťaže žiakov ZUŠ

sláčikové trio Miroslav Macho, Timotej Vida, Anita Gardlíková

strieborné pásmo v 2. kategórii v komornej hre

( uč. Eva Gardlíková, DiS.art., Mgr. Gabriela Tunáčková, DiS.art.)

Kremnické laso 2017

APR
21

Barbora Piešová – 1. miesto v kategórii A2 sólo spev do 19 rokov,

zároveň získala aj cenu za najlepší vokálny výkon

Vanessa Paušurová – 3. miesto v kategórii A1 sólo spev do 15 rokov

( trieda uč. Moniky Škrabanovej)

Divertimento musicale 2017

APR
21

Krajská postupová súťaž neprofesionálnej inštrumentálnej hudby

Sláčikové trio ZUŠ Nováky – strieborné pásmo

Timotej Vida – husle, Miroslav Macho – husle, Anita Gardlíková – violončelo

( trieda uč. Eva Gardlíková, DiS.art., Mgr. Gabriela Tunáčková, DiS.art.

Žarnovické pódium

APR
21

Kapela RŠ BAND získala 2. miesto v kategórii A2:

Vanessa Paušurová – spev, Timea Homolová – basová gitara, Adam Duchovič – akustická a elektrická gitara, Mário Radosa – elektrická gitara, Ema Hanusová – bicie,Aneta Karaková – kláves, Kristína Kiabová a Alžbeta Kudryová – vokály

Celoslovenská gitarová súťaž

APR
21

Adam Putiška – 2. miesto v Zlatom pásme BABY kategória

Martin Obžera – strieborné pásmo v I.kategórii

Maroš Kalinay – strieborné pásmo v III. kategórii

( trieda Mgr. Zuzany Borikovej, DiS.art.)

Festival moderného tanca 2017

APR
21

TS MINI – strieborné pásmo, choreografia Sweet Princess

TS  Lerona – strieborné pásmo, choreografia Dreams of Dolls

TS Lentilky – bronzové pásmo, choreografia Amelie

( Uč. Elena Meleshchenko)

Handlová, 23. marec 2017

Pop – Star 2016

DEC
02

Vanessa Paušurová – 3.miesto

vo finále speváckej súťaže

(uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Považská Bystrica 30.11.2016

5.ročník regionálnej súťaže v hre na plechových dychových nástrojoch

NOV
28

Ján Šorman – 3.miesto v II. kategórii ( uč. Ivan Valašek, DiS.art.)

Marek Kleman – 2.miesto v III. kategórii ( uč. Mgr.art.Martin Židek)

Adam Kleman – čestné uznanie v II. kategórii ( uč. Vladislav Humaj, DiS.art.)