Piano v modernom rytme

Adriana Juríková – 1. miesto Zlaté pásmo, 3. kategória sólo

Lucia Balážová – strieborné pásmo, 2. kategória sólo

Samuel Štorcel – bronzové pásmo, 4. kategória sólo

( uč. Petáková Soňa, DiS.art. )

Bojnice, 24. mája 2018

 

Detvianska zlatá struna

Miroslav Macho – Zlaté pásmo

v 9. kategórii v sólovej hre na husliach

(uč. Gardlíková Eva, DiS.art.)

Detva, 18.máj 2018

 

Beat forum Gbely 2018

Duo Leronky  – 1. miesto v kategórii Scénický tanec Junior,

choreografia „The Reason“

Duo L&K – 2. miesto v kategórii Scénický tanec Mládež ,

choreografia „Personal Jesus“

Gbely, 5. máj 2018

Deň tanca Trenčianskeho kraja

Lentilky – bronzové pásmo v kategórii Tance iných národov,

choreografia „Kalinka“

( uč. Elena Meleshchenko)

Trenčín, 5. máj 2018

 

Novácky talent 2018

Moja mama spieva lepšie ako tvoja – 1. miesto v Zlatom pásme v kategórii Ba

RŠ band – 1. miesto v Zlatom pásme v kategórii Bb

Big band – 2. miesto v Zlatom pásme v kategórii Ac

Malý Big band – 3. miesto v Zlatom pásme v kategórii Ac

Barbora Piešová – 1. miesto v Zlatom pásme v kategórii Ad

Vanessa Paušurová – strieborné pásmo v kategórii Ac

Veronika Vidová – strieborné pásmo v kategórii Ab

Viktória Takšonyová – strieborné pásmo v kategórii Ab

 

Slávik Slovenska 2018

Viktória Takšonyová – 3. miesto v okresnom kole súťaže

( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Prievidza, 20. apríl 2018

 

Festival moderného tanca Bojnice

LENTILKY  – 1. miesto Zlaté pásmo v kategórii 6 – 8 rokov

Duo Leronky  – 3. miesto strieborné pásmo v kategórii 9 -11 rokov

Little Lerona – bronzové pásmo v kategórii 9 – 11 rokov

DUO L&K – bronzové pásmo v kategórii 15 – 18 rokov

trieda uč. Elena Meleshchenko

Bojnice, 20. apríl 2018

 

Ružomberská klasická gitara

Adam Putiška – 2. miesto v I. kategórii

( trieda Mgr. Zuzany Borikovej, DiS.art.)

Ružomberok, 19. apríl 2018

 

Kremnické laso 2018

RŠ band – LAUREÁT v kategórii B2( kapely nad 15 rokov):
Vanessa Paušurová, Alžbeta Kudryová, Kristína Kiabová, Krištof Kmeť, Ema Hanusová, Mário Radosa, Timea Homolová, Adam Duchovič
uč. Rastislav Šidlo

Cena za vokálny výkon – Vanessa Paušurová, Alžbeta Kudryová, Kristína Kiabová (RŠ band)

Moja mama spieva lepšie ako tvoja – 3. miesto v kategórii B1( kapely do 15 rokov):
 Monika Zaťková, Paulínka Minichová, Adam Bartolen, Ema Putišková
uč. Ján Vážan, DiS.art.

Vanessa Paušurová – 3. miesto v kategórii A1(sólo spev 12-15 rokov)  uč.Monika Škrabanová, DiS.art.

Kremnica, 13.apríl 2018

 

Žarnovické pódium

 

Moja mama spieva lepšie ako tvoja – 2. miesto v kategórii A1
( kapely do 15 rokov): Monika Zaťková, Paulínka Minichová, Adam Bartolen, Ema Putišková
uč. Ján Vážan

RŠ band – 3.miesto v kategórii A2
( kapely nad 15 rokov): Vanessa Paušurová, Alžbeta Kudryová, Kristína Kiabová, Krištof Kmeť, Ema Hanusová, Mário Radosa, Timea Homolová, Adam Duchovič
uč. Rastislav Šidlo

Žarnovica, 5. apríl 2018

 

Tanečná súťaž v Nových Zámkoch

 

9. ročník Celoslovenskej súťaže scénického tanca

Zlatý kľúčik 2018

TS Lentilky Diplom za originálnu choreografiu Kalinka

v kategórii Malé deti, vek 6 – 8 rokov

( uč. Elena Meleshchenko )

 

Borákova Prievidza 2018

 

Súťaž v hre na bicích nástrojoch

Paulínka Minichová – 1. miesto v zlatom pásme v hre na malý bubon a biciu súpravu

 

Festival moderného tanca

 

TS Lentilky – Zlaté pásmo a postup do krajského kola, choreografia Kalinka

TS Little Lerona – bronzové pásmo, choreografia Námorníčky

( uč. Elena Meleshchenko)

Prievidza, 11. marec 2018

 

Gitarová súťaž

Adam Putiška: 1.miesto v Zlatom pásme / kat.A1
Martin Obžera: Zlaté pásmo /kat.A3
Timea Toronyiová: Strieborné pásmo / kat. A2 
Maroš Kalinay: Zlaté pásmo /kat. C1
(trieda Mgr. Zuzany Borikovej, DiS.art.)
Prievidza, 29.11.2017

MY POPSTAR – TALENTMÁNIA 2017

 

Finále speváckej súťaže

BARBORA PIEŠOVÁ – LAUREÁT SÚŤAŽE, nahrávka promo CD v nahrávacom štúdiu

VANESSA PAUŠUROVÁ – 2. miesto v kategórii od 11 do 14 rokov
( trieda uč. Moniky Škrabanovej , DiS.art.)
Považská Bystrica, 24. október 2017

 

Celoslovenská súťažná prehliadka v hre na bicích nástrojoch

 

Paulínka Minichová

1. miesto v hre na malý bubon
1. miesto v hre na biciu súpravu
1. miesto v hre s hudobným sprievodom
Laureát súťaže

(uč. Ján Vážan, DiS.art.)

Nové Zámky, 25.máj 2017

 

Súťaž mladých gitaristov Štúrovo

 

YONG GUITARISTS COMPETITION Homagge to Luigi Legnani 2017

Maroš Kalinay – zlaté pásmo v 3. kategórii

Martin Obžera – 2. miesto 1. kategórii

Adam Putiška – 3. miesto 1. kategórii

Novácky talent 11.ročník

MÁJ
11

Kategória Aa – spevák, speváčka do 9 rokov

Karolína Kurčíková, ZUŠ Nováky  – 1. miesto zlaté pásmo

Kategória Ab – spevák, speváčka od 10-12 rokov

Veronika Vidová, ZUŠ Nováky – 1. miesto zlaté pásmo

Kategória Ac – spevák, speváčka od 13-16 rokov

ZEMPLÍN POP 2017

MÁJ
11

8. ročník celoslovenskej súťažnej prehliadky populárnych hudobných skupín a spevákov ZUŠ

Barbora Piešová – zlaté pásmo sólový spev v kategórii A3 do 20 rokov

Vanessa Paušurová – strieborné pásmo sólový spev v kategórii A2 do 15 rokov

(uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)