Ďakujeme všetkým 189 súťažiacim, ktorí sa zúčastnili 16. ročníka Nováckeho talentu 2024. Prihlásilo sa  57 spevákov a 20 hudobných skupín. Poďakovanie patrí ich pedagógom, korepetítorom a samozrejme, všetkým prítomným za výbornú atmosféru počas celého dňa.

Veľká vďaka patrí porote – speváčke Karmen Pál – Baláž a jej kapele:Filip Kluknavský/gitara, Richard Kompuš/basová gitara, Dalibor Burgr/bicie   – nielen na náročné celodenné hodnotenie súťažiacich, ale aj za vynikajúci koncert na záver súťaže.

Ďakujeme aj: Viktor Boronkay BG acoustic s.r.o. – zvuk, Štefan Košík – online vysielanie, lahôdky Daniela – obed a občerstvenie, Lenka Gombarčíková – DK Nováky.

Súťaž by nebola možná bez finančnej podpory našich sponzorov:

Mesto Nováky, Hudobniny e-Play, PTH, a.s. Prievidza, Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o.

Nestlé Slovensko, s.r.o. Prievidza, Dobrota, a.s. Prievidza, A-Z Gravírovanie

Veľká vďaka všetkým!

Tešíme sa opäť o rok na 17. ročník Nováckeho talentu!