Koncert spojený s oceňovaním žiakov

 

Výchovný koncert v MDK Nováky – fotky

 

V júni pripravujeme

 

Chrámový koncert – fotky

 

Chrámový koncert

 

Ďakujeme

10.ročníka súťažnej prehliadky Novácky talent sa zúčastnilo 32 spevákov, 10 kapiel a 4 Big Bandy, spolu 206 účastníkov.

V porote zasadli: Marek Pastírik – saxofón, duduk, kaval, gajda, taragot, Martin Noga – trombón, bas trubka, Martin Králik – bicie, perkusie, Anna Kureková – spev.

Po skončení súťaže a vyhlásení výsledkov spolu s ostatnými členmi hudobného zoskupenia Balkansambel odohrali úžasný koncert, za ktorý boli odmenení búrlivým potleskom. Za vystúpenie im srdečne ďakujeme.

Veľké poďakovanie patrí aj sponzorom:

Hudobniny e-Play Igor Rybnikár

PPC Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.

Nadácia Bane pre zdravie, vzdelanie, kultúru a šport regiónu v Prievidzi

mesto Nováky

 

 

 

Kategória B – fotky 2.časť

 

Novácky talent – výsledky kategória B + fotky

Kategória Ba – kapely do 15 rokov

1. miesto: Little Monkeys, ZUŠ Nováky

2. miesto: RED DAEWO JUNIOR, ZUŠ Žarnovica

Kategória Bb – kapely nad 15 rokov

1. miesto: VIKTORY, ZUŠ Ladislava Stančeka Prievidza

2. miesto: VIRVAR, ZUŠ J. L. Bellu Kremnica

3. miesto: DANIEL A SVEDKOVIA HOLLUBOVI, SZUŠ Pink Harmony Studio Zvolen

LAUREÁT Kategórie Ba, Bb: GOOD FOOD, ZUŠ Martin

Kategória Bc – Big Bandy

1. miesto: Big band STORM, ZUŠ Šaštín – Stráže

2. miesto: Big Band ZUŠ Nováky

3. miesto: Kapela HIC, ZUŠ Šaštín – Stráže

LAUREÁT kategórie Bc: Zvolenský bigband, SZUŠ Hudobno – tanečné štúdio Zvolen

Cena za inštrumentálny výkon:

Laura Jašková ( AFTERGLOW, ZUŠ Bratislava, Daliborovo nám. )

Adrián Rajnoha ( Tears out of Sorrow, ZUŠ Handlová )

Vanessa Paušurová ( RŠ band, ZUŠ Nováky )

 

Kategória A – fotky 2.časť

 

Novácky talent – výsledky kategória A + fotky

Kategória Aa – sólový spev do 9 rokov

1. miesto: Veronika Vidová, ZUŠ Nováky

2. miesto: Henrieta Kováčiková, ZUŠ Kláštor pod Znievom

3. miesto: Natália Košová, ZUŠ Kláštor pod Znievom

Kategória Ab – sólový spev 10-rokov

1. miesto: Vanessa Paušurová, ZUŠ Nováky

2. miesto: Petra Žiaková, ZUŠ Partizánske

3. miesto: Laura Ďuricová, ZUŠ Nitrianske Pravno

Kategória Ac – sólový spev 13-16 rokov

1. miesto: Simona Augustovičová, ZUŠ Bratislava – Hálkova

2. miesto: Hana Húsenicová, SZUŠ Hliník nad Hronom

3. miesto: Karolína Kantorová, ZUŠ Zity Strnadovej-Parákovej, Žiar nad Hronom

Kategória Ad – sólový spev 17 a viac rokov

1. miesto: Katarína Šályová, ZUŠ Zity Strnadovej – Parákovej, Žiar nad Hronom

2. miesto: Lucia Špircová, ZUŠ Kysucké Nové Mesto

3. miesto: Júlia Fajčíková, ZUŠ Zity Strnadovej – Parákovej, Žiar nd Hronom

LAUREÁT KATEGÓRIE A:

Rebecca Abrman, ZUŠ Bratislava – Exnárova