Fotky sú zverejnené na FB školy

Kategória Aa

Olle Sofia, ZUŠ Handlová – Zlaté pásmo 1. miesto

Štachurová Rút, SZUŠ Žilina – Zlaté pásmo 2. miesto

Červený Lukáš, ZUŠ Nové Zámky – Zlaté pásmo 3. miesto

Strieborné pásmo:

Bombicová Katarína – SZUŠ Kláštor pod Znievom

Bombicová Šarlota – SZUŠ Kláštor pod Znievom

Fileková Klára – SZUŠ Žilina

Rázga Adam – ZUŠ Bojnice

Hatalová Bianka – ZUŠ L. Stančeka Prievidza

Pročková Liliana – ZUŠ Nováky

Bronzové pásmo:

Beličková Martina – SZUŠ Kláštor pod Znievom

Bobalová Valentína- SZUŠ Senec

Kontelíková Nela – SZUŠ Senec

Kategória Ab

Kováčiková Henrieta, SZUŠ Klástor pod Znievom – Zlaté pásmo 1. miesto

Penciaková Ester, SZUŠ Nitra – Zlaté pásmo 2. miesto

Slaziníková Emma, SZUŠ Žilina – Zlaté pásmo 3. miesto

Rihárová Daniela, ZUŠ Partizánske – Zlaté pásmo

Straková Radka, ZUŠ Partizánske – Zlaté pásmo

Žáková Klára, ZUŠ Šaštín – Stráže – Zlaté pásmo

Foldingová Vivien, ZUŠ Nové Zámka – Zlaté pásmo

Strieborné pásmo:

Čavojská Vaneska – ZUŠ Bojnice

Mičietová Zuzana – SZUŠ Žilina

Gašpieriková Viktória – SZUŠ Žilina

Zemanová Nela – SZUŠ Nitra

Vidová Veronika- ZUŠ Nováky

Trojanová Vladimíra – ZUŠ Nováky

Svitačová Nina – ZUŠ Turčianske Teplice

Gregušová Barbora – SZUŠ Senec

Rajczyová Rebeka – SZUŠ Senec

Bronzové pásmo:

Kaplík Jozef – SZUŠ Žilina

Tavali Nicolas – ZUŠ Handlová

Sedlárová Emma – ZUŠ Handlová

Chudá Monika – SZUŠ Senec

Pavlíková Anna – ZUŠ Turčianske Teplice

Kategória Ac

Puchalová Martina, SZUŠ Žilina – Zlaté pásmo 1. miesto , LAUREÁT kategórie A

Lešková Adela, ZUŠ Turčianske Teplice – Zlaté pásmo 2.miesto

Jurišová Vanessa, ZUŠ Nováky – Zlaté pásmo 3.miesto

Slováková Sofia, SZUŠ Nitra – Zlaté pásmo

Ďuricová Laura, ZUŠ Nitrianske Pravno – Zlaté pásmo

Takšonyová Viktória, ZUŠ Nováky – Zlaté pásmo

Strieborné pásmo:

Staringová Evgenia – ZUŠ Bojnice

Zubčáková Petra – ZUŠ Partizánske

Harantová Sophie – SZUŠ Žilina

Blažková Alexandra – SZUŠ Nitra

Petríková Terézia – SZUŠ Nitra

Poliaková Viktória – ZUŠ L.Stančeka Prievidza

Sahuľová Ivana – ZUŠ Nováky

Bronzové pásmo

Zemanová Natália – SZUŠ Nitra

Madejová Tamara – ZUŠ Exnárová Bratislava

Dávidová Mária – ZUŠ Exnárova Bratislava

Botek Andrej – SZUŠ Senec

Kategória Ad

Gálová Kristína, ZUŠ Šaštín – Stráže – Zlaté pásmo 1.miesto

Danišová Zuzana, ZUŠ Šaštín – Stráže – Zlaté pásmo 2.miesto

Šimek Richard, ZUŠ Šaštín – Stráže – Zlaté pásmo 3.miesto

Strieborné pásmo:

Petrisková Bianka – ZUŠ Bojnice

Dobrotka Slavomír – ZUŠ Handlová

Vačková Vanda – ZUŠ Turčianske Teplice

Bronzové pásmo:

Bieliková Nadežda, ZUŠ Bojnice

Kováčiková Anna, ZUŠ Turčianske Teplice

Beňová Petra, ZUŠ Turčianske Teplice