Beatfórum 2012 Gbely

NOV
23

RŠ band – 3.miesto v kategórii do 15 rokov ( uč. Rastislav Šidlo)

( Ema Hanusová, Adam Kmeť, Adam Dobiš, Mário Radosa, Matúš Levčík)

Gbely, 16. november 2012

IV. ročník gitarovej súťaže

NOV
21

Zuzana Svitková – strieborné pásmo v III. kategórii

Alex Ďurta – striebné pásmo v III. kategórii

( trieda uč. Petra Pisára)

Prievidza, 15. november 2012

XIX. Beniakove Chynorany

OKT
15

Regionálna súťaž v umeleckom prednese poézie

Roberta Vavrová – postup do krajského kola

Lucia Mlyneková – postup do krajského kolai

Žiačky sú z triedy uč. Sedláčkovej

Prievidza, 12.október 2012

Timravina Studnička

OKT
05

16. ročník regionálnej súťaže v umeleckom prednese pôvodnej slovenskej prózy

Timea Bendíková – 1. miesto v I. kategórii

Aneta Ďubašáková – 3. miesto v I. kategórii

Erika Dadíková – 3. miesto v II. kategórii

Marko Mikulášik – 1. miesto v III. kategórii

Žiaci sú z triedy uč. Jany Sedláčkovej

Prievidza, 3.október 2012

Songfest Gazarka 2012

JÚN
19

kategória hudobné skupiny do 20 rokov:

1.miesto RŠ band ( uč. Šidlo )

kategória sólo spev do 16 rokov:

1. miesto Laura Belicová ( uč. Škrabanová )

Šaštín – Stráže, 15. jún 2012

Krajský festival komornej hry dychových nástrojov

JÚN
05

V. ročník Krajský festival komornej hry dychových nástrojov

Zlaté pásmo – Trombón duo – František Vincúr a Matúš Krpelan ( uč. Židek )

Zároveň získali TITUL LAUREÁT prehliadky

Partizánske, 5. jún 2012

 

Bojnická perla

MÁJ
09

Laura Belicová – 1. miesto v B kategórii ( uč. Škrabanová )

zároveň sa stala Laureátom kategórie

Bojnice, 5. máj 2012

Slávik Slovenska 2012

MÁJ
09

Okresné kolo:

Marko Mikulášik – 3.miesto III. kategória ( uč. Škrabanová )

3. máj 2012, Prievidza

Husľová súťaž Trnava

MÁJ
09

Michal Mäsiar – bronzové pásmo ( uč. Gardlíková )

klavírny sprievod uč. Burdová

Trnava, 27.apríl 2012

ZEMPLÍN POP

APR
20

3. ročník súťažnej prehliadky populárnych skupín pôsobacich na ZUŠ

1.miesto II. kategória: RŠ band – uč. Šidlo

(Eva Cipovová – spev, Katarína Svítková – akustická gitara, Roman Levčík – elektrická gitara, Peter Rambala – basgitara, František Vincúr – bicie, Barbora Hudecová – keyboard)

3. miesto II.kategoria: Monkeys – uč. Vážan, Pisár