Koncert v kostole v Kamenci pod Vtáčnikom

 

V júni pripravujeme

 

Chrámový koncert

 

V máji pripravujeme

 

Súťaž mladých gitaristov Štúrovo

YONG GUITARISTS COMPETITION Homagge to Luigi Legnani 2016

Maroš Kalinay – zlaté pásmo v 3. kategórii

Martin Obžera – 2. miesto 1. kategórii

Adam Putiška – 3. miesto 1. kategórii

( trieda Mgr. Zuzany Borikovej, DiS.art.)

Štúrovo, 4. máj 2017

 

Poďakovanie

11.ročníka súťažnej prehliadky Novácky talent sa zúčastnilo 21 spevákov, 11 kapiel a 3 Big Bandy, spolu 186 účastníkov.

V porote zasadli: Bystrík – spev ( predseda poroty), Adam Cisár – gitara , Peter Kadera – e-bass , Gabriel Vohlárik – bicie , Peter Letovanec – trúbka, Tomáš Garček – klávesy

Po skončení súťaže a vyhlásení výsledkov “Bystrík banda” odohrali úžasný koncert, do ktorého zapojili aj inštrumentalistov a spevákov zo súťažiacich.

Veľké poďakovanie patrí aj sponzorom:

Hudobniny e-Play Igor Rybnikár

PPC Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.

Nadácia Bane pre zdravie, vzdelanie,

kultúru a šport regiónu v Prievidzi

Nestlé Slovensko, s.r.o.

mesto Nováky

Na všetkých sa tešíme opäť o rok na 12. ročníku súťaže Novácky talent

 

Novácky talent – výsledky súťaže kategória B

Kategória Ba – kapely do 15 rokov

Limetka, ZUŠ Žarnovica – 1. miesto zlaté pásmo

HAPPY, ZUŠ Michalovce – 2. miesto zlaté pásmo

Happy Day,  ZUŠ Rajec – 3. miesto zlaté pásmo

Little Rockers, ZUŠ Sekule – strieborné pásmo

The Springs, ZUŠ Rajec – bronzové pásmo

Kategória Bb – kapely nad 15 rokov

VIKTORY, ZUŠ L. Stančeka, Prievidza – 1. miesto zlaté pásmo

VIRVAR, ZUŠ Kremnica – 2. miesto zlaté pásmo

Weird, ZUŠ Šaštín – Stráže – 3. miesto zlaté pásmo

RŠ band, ZUŠ Nováky – strieborné pásmo

Little Monkeys, ZUŠ Nováky – bronzové pásmo

On the Roadside, SZUŠ Prievidza – bronzové pásmo

Kategória Bc Big bandy

Zvolenský Big Band, SZUŠ Zvolen – 1. miesto zlaté pásmo

Big Band, ZUŠ Nováky – 2. miesto zlaté pásmo

Tanečný orchester a spevácky zbor ZUŠ Turčianske Teplice – strieborné pásmo

Laureát kategórie B: Big Band ZUŠ Nováky

Cena za inštrumentálny výkon: Paulínka Minichová, ZUŠ Nováky

 

Novácky talent – výsledky súťaže kategória A

Kategória Aa – spevák, speváčka do 9 rokov

Karolína Kurčíková, ZUŠ Nováky  – 1. miesto zlaté pásmo ( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Monika Oboňová, ZUŠ Bojnice – 2 miesto zlaté pásmo

Kategória Ab – spevák, speváčka od 10-12 rokov

Veronika Vidová, ZUŠ Nováky – 1. miesto zlaté pásmo ( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Laura Ďuricová, ZUŠ Nitrianske Pravno – 2. miesto zlaté pásmo

Klára Bačíková, ZUŠ E. Marhuly Ostrava – Mariánske Hory – 3. miesto zlaté pásmo

Alena Hrabovská, ZUŠ E. Marhuly Ostrava – Mariánske Hory – strieborné pásmo

Timea Kozáková, ZUŠ Bojnice – bronzové pásmo

Kategória Ac – spevák, speváčka od 13-16 rokov

Hana Húsenicová, ZUŠ Zity strnadovej Patákovej Žiar nad Hronom – 1.miesto zlaté pásmo

Kristína Gálová, ZUŠ Šaštín – Stráže –  2. miesto zlaté pásmo

Vanessa Paušurová, ZUŠ Nováky – 3. miesto zlaté pásmo ( uč. Monika škrabanová, DiS.art.)

Simona Augustovičová, ZUŠ Bratislava- Hálkova – strieborné pásmo

Barbora Piešová, ZUŠ Nováky- bronzové pásmo ( uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Patrícia Blažejová, ZUŠ Komárno – bronzové pásmo

Michael Čapek, ZUŠ E. Marhuly Ostrava – Mariánske Hory – bronzové pásmo

Kategória Ad – spevák, speváčka od 17 rokov

Júlia Fajčíková, ZUŠ Zity Strnadovej Parákovej Žiar nad Hronom – 1. miesto zlaté pásmo

Rebecca Abrman, ZUŠ Bratislava – Exnárova – 2. miesto zlaté pásmo

Lucia Špircová, ZUŠ Kysucké Nové Mesto – 3. miesto zlaté pásmo

Slavomír Dobrotka, ZUŠ Handlová – strieborné pásmo

Laureát kategórie A: Hana Húsenicová, ZUŠ Zity Strnadovej Parákovej Žiar nad Hronom

 

 

Úspech na súťaži ZEMPLÍN POP 2017

8. ročník celoslovenskej súťažnej prehliadky populárnych hudobných skupín a spevákov ZUŠ

Barbora Piešová – zlaté pásmo sólový spev v kategórii A3 do 20 rokov

Vanessa Paušurová – strieborné pásmo sólový spev v kategórii A2 do 15 rokov

(uč. Monika Škrabanová, DiS.art.)

Little Monkeys – strieborné pásmo v kategórii hudobná skupina B2 do 20 rokov

( uč. Ján Vážan, DiS.art.)

RŠ band – strieborné pásmo v kategórii hudobná skupina B2 do 20 rokov

( uč. Rastislav Šidlo)

Ceny za inštrumentálny výkon:

Ema Hanusová ( bicie), Paulínka Minichová ( bicie), Monika Zaťková ( spev)

Michalovce, 25.apríl 2017

 

Showtime 2017 – 1. miesto

Majstrovstvá Slovenska vo výrazových tancoch

Katarína Trčová, Lenka Roháčová – 1. miesto Moderné tance  – duo 13-17 rokov

choreografia Empty feeling

( trieda uč. Elena Meleshchenko)

Levice, 22.apríl 2017