Rodinný koncert

Fotky z koncertu dychového oddelenia

Žiaci a pedagógovia dychového oddelenia a bicích nástrojov pripravili koncert, ktorý sa konal 18. marca 2015 o 16.30 hod. v koncertnej sále ZUŠ.

Pripravujeme 9. ročník Nováckeho talentu

Súťaž sa koná 7. mája 2015 v KCMN.  Radi by sme vyzdvihli, že pozvanie tento rok ako hosť prijal vynikajúci Big Band Žilinského konzervatória so svojimi sólistami herečkou a speváčkou Barborou Švidraňovou, trumpetistom Martinom Oboňom, klávesákom Lukášom Cintulom a saxofonistom Marekom Pastírikom.

Bližšie informácie nájdete na stránke školy.

Fotky z koncertu žiakov PŠ

Žiaci prípravného štúdia so svojou p. učiteľkou Oboňovou a ostatnými triednymi učiteľmi pripravili pre svojich rodičov a starých rodičov polročný koncert, ktorý sa konal 11.2.2015 o 16.00 v koncertnej sále.

Fotky z nahrávky koncertu školského orchestra v KCMN

Program koncertu v prílohe

Verejná nahrávka koncertu v KCMN

PF 2015

Veľa zdravia, šťastia,

pracovných i osobných úspechov

želá kolektív ZUŠ v Novákoch

Fotky z Vianočného koncertu v kostole v Novákoch

Veselé a krásne, radostné a šťastné,

príjemné a milé vianočné chvíle…

Vianočný koncert v kostole v Novákoch

Fotky z výchovného koncertu

Dňa 2.12. 2014 sme pre deti MŠ a žiakov ZŠ pripravili výchovný koncert vo veľkej sále KCMN.